Kevin Levrone Levro Supreme Bar Baton Proteinowy - 80g

Liczba wyświetleń: 626
0.00PLN
Bez podatku: 0.00PLN
Produkt nie jest dostępny w żądanej ilości!
Dostępne opcje

* Smak:
+ Darmowa dostawa Na terenie całego kraju
+ 30 dni na zwrot towaru Satysfakcja gwarantowana
+ Realizacja zamówenia w 24h Czas dostawy 1-2 dni
  • Szybkie dostarczenie składników odżywczych w dowolnej chwili
  • Idealna przekąska dla każdego
  • Wysoka zawartość białka

SupremeBar to połączenie wysokiej zawartości białka wraz z wysokiej jakości węglowodanami. Każdy baton SupremeBar dostarcza aż 24 gram* białka oraz 32 gramy węglowodanów. Produkt może być wykorzystany zarówno podczas wysiłku fizycznego, jak i po jego zakończeniu.

Białko zawarte w SupremeBar dostarcza wszystkich niezbędnych aminokwasów, zapewniając tkance mięśniowej odpowiednią ilość materiału budulcowego oraz chroniąc ją przed procesami katabolicznymi.

Kompleks węglowodanów prostych i złożonych, stanowi „paliwo” energetyczne dla całego organizmu, a w szczególności dla mięśni i mózgu. Węglowodany proste dostarczają energię już chwilę po spożyciu, a węglowodany złożone utrzymują ten proces przez długi czas.

SupremeBar to również idealny produkt dla wszystkich osób poszukujących smacznej i zdrowej przekąski dostarczającej najwyższej jakości białka i węglowodany, stanowi więc idealne rozwiązanie dla wszystkich osób aktywnych fizycznie i umysłowo, którzy poszukują przekąski optymalnie wspomagającej organizm w okresie intensywnej pracy. Dostępny w 2 doskonałych smakach: mleczna czekolada oraz biała czekolada.

*Dotyczy smaków: karmelowego z orzeszkami ziemnymi w polewie z białej czekolady, karmelowy z orzeszkami ziemnymi w polewie z mlecznej czekolady.

Napisz opinię

Imię i nazwisko:

Opinia: Uwaga: HTML nie jest interpretowany!

Ocena: Zła           Dobra

Wpisz kod w polu poniżej:×
×
×
×

Darmowa dostawa

Na terenie całego kraju

30 dni na zwrot towaru

×

30 dni na zwrot towaru

Satysfakcja gwarantowana

Realizacja zamówenia w 24h

×

Realizacja zamówenia w 24h

Czas dostawy 1-2 dni

×