Kevin Levrone LevroBCAA Shot Aminokwasy BCAA - 12x120ml BOX

Liczba wyświetleń: 260
0.00PLN
Bez podatku: 0.00PLN
Produkt nie jest dostępny w żądanej ilości!
Dostępne opcje

* Smak:
+ Darmowa dostawa Na terenie całego kraju
+ 30 dni na zwrot towaru Satysfakcja gwarantowana
+ Realizacja zamówenia w 24h Czas dostawy 1-2 dni

LevroBCAA Shot to napój aminokwasowy, dostarczający w każdej ampułce 5 g aminokwasów rozgałęzionych BCAA o wzajemnym stosunku ilościowym L-leucyna : L-izoleucyna : L-walina 2:1:1.

W skład shota wchodzą zatem 3 najbardziej istotne, z punktu widzenia sportowca, aminokwasy: leucyna, izoleucyna i walina, które wraz z glutaminą, stanowią największy udział procentowy w tkance mięśniowej.

Z danych naukowych wynika, że aminokwasy rozgałęzione pozwalają na szybką regenerację mięśni po treningu, wspomagają ich budowę oraz chronią przed rozpadem w okresie redukcji masy ciała[1]. Dodatkowo należy zaznaczyć, że inne badania pokazują, iż wysokie stężenie leucyny wpływa pozytywnie na funkcjonowanie układu nerwowego i niweluje odczuwalne zmęczenie poprzez zwiększenie stosunku BCAA do tryptofanu[2,3].

Produkt LevroBCAA Shot jest polecany dla wszystkich sportowców, w szczególności dyscyplin siłowych, szybkościowo-siłowych i wytrzymałościowych.

Czego możesz się spodziewać po LevroBCAA Shot? Najczystszych surowców, w wysokim stężeniu w formie smacznego napoju, które możesz mieć przy sobie zawsze i wszędzie.

LevroBCAA Shot to wybór Kevina Levrone! Zaufaj legendzie.

[1] Yoshiharu Shimomura et al., Exercise promotes BCAA catabolism: effects of BCAA Supplementation on skeletal muscle during exercise, the Journal of nutrition 2004
[2] Eva Blomstrand, A Role for Branched-Chain Amino Acids in Reducing Central Fatigue. 2006 American Society for Nutrition
[3] H. Tanaka et al., Changes in Plasma Tryptophan/Branched Chain Amino Acid Ratio in Responses to Training Volume Variation, Int. J Sports Med 1997; 18(4): 270-275

Dawkowanie
Wypić 1 ampułkę 30 minut przed treningiem lub bezpośrednio po treningu. Przed użyciem wstrząsnąć.

Uwagi: Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Nie przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji produktu. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Produkt nie powinien być spożywany przez kobiety w ciąży i matki karmiące. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w zamkniętym opakowaniu, w suchym miejscu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Napisz opinię

Imię i nazwisko:

Opinia: Uwaga: HTML nie jest interpretowany!

Ocena: Zła           Dobra

Wpisz kod w polu poniżej:×
×
×
×

Darmowa dostawa

Na terenie całego kraju

30 dni na zwrot towaru

×

30 dni na zwrot towaru

Satysfakcja gwarantowana

Realizacja zamówenia w 24h

×

Realizacja zamówenia w 24h

Czas dostawy 1-2 dni

×