RX Gold Argi Max 1000 Aminokwasy L-Arginina - 120 caps

RX Gold Argi Max 1000 Aminokwasy L-Arginina - 120 caps

Liczba wyświetleń: 292
40.00PLN
Bez podatku: 37.04PLN
Produkt nie jest dostępny w żądanej ilości!
+ Darmowa dostawa Na terenie całego kraju
+ 30 dni na zwrot towaru Satysfakcja gwarantowana
+ Realizacja zamówenia w 24h Czas dostawy 1-2 dni

Arginina to jeden z kluczowych aminokwasów, na który zapotrzebowania wzrasta w okresie zwiększonego wysiłku fizycznego. Jest składnikiem biorącym udział w procesach metabolicznych – odgrywa ważną rolę detoksykacyjną, antykataboliczną i anaboliczną, przyspiesza podział komórek, wzmacnia system odpornościowy, serce i układ krążenia, pomaga w utrzymaniu sprawności seksualnej.

Rx Gold Argi Max 1000 odgrywa niezwykle korzystną rolę w suplementacji sportowej. Wnikając w głąb naszego organizmu nasila wytwarzanie tlenku azotu (NO), który silnie wpływa na rozkurcz mięśniówki naczyń krwionośnych (zwiększa pompę mięśniową). To z kolei sprzyja szybszemu i efektywniejszemu dostarczaniu do mięśni wszystkich substancji odżywczych, budulcowych i wzrostowych, co stwarza optymalne warunki dla ich szybszego rozwoju i regeneracji powysiłkowej. Tlenek azotu (NO) hamuje ponadto aktywność enzymów katabolicznych z grupy proteaz cysteinowych, co ogranicza rozpad i zmniejsza straty białek mięśniowych (działanie antykataboliczne)

Rx Gold Argi Max 1000 pomaga w utrzymaniu wysokiej sprawności seksualnej. Zwiększając przepływ krwi ułatwia osiągnięcie i utrzymanie erekcji.

Napisz opinię

Imię i nazwisko:

Opinia: Uwaga: HTML nie jest interpretowany!

Ocena: Zła           Dobra

Wpisz kod w polu poniżej:×
×
×
×

Darmowa dostawa

Na terenie całego kraju

30 dni na zwrot towaru

×

30 dni na zwrot towaru

Satysfakcja gwarantowana

Realizacja zamówenia w 24h

×

Realizacja zamówenia w 24h

Czas dostawy 1-2 dni

×