RX Gold BCAA Aminokwasy - 300g

RX Gold BCAA Aminokwasy - 300g

Liczba wyświetleń: 285
44.00PLN
Bez podatku: 40.74PLN
Produkt nie jest dostępny w żądanej ilości!
Dostępne opcje

* Smak:
+ Darmowa dostawa Na terenie całego kraju
+ 30 dni na zwrot towaru Satysfakcja gwarantowana
+ Realizacja zamówenia w 24h Czas dostawy 1-2 dni

Rx Gold BCAA to trzy niezbędne dla naszego organizmu aminokwasy o tzw. łańcuchach rozgałęzionych: leucyna, walina i izoleucyna – w optymalnych (2:1:1) proporcjach. Należą do substancji egzogennych, co oznacza, że muszą być dostarczane z pożywieniem. Odgrywają istotną rolę w procesach energetycznych i regeneracyjnych. Stymulują anabolizm białek, chronią włókna mięśniowe przed niekorzystnym procesem katabolizmu, ułatwiają i przyspieszają redukcję tkanki  tłuszczowej. W trakcie treningu ich poziom szybko spada.

Suplementacja Rx Gold BCAA, zarówno przed jak i po zakończeniu intensywnych zajęć treningowych pozwala na ochronę ich zasobów w organizmie, zahamowanie niekorzystnych procesów katabolicznych w tkance mięśniowej i spotęgowanie anabolizmu białek mięśniowych.

Rx Gold BCAA charakteryzują się wysoką czystością i bardzo dobrą przyswajalnością. Natychmiast po spożyciu docierają do komórek mięśniowych. Każda porcja dostarcza 5000 mg BCAA.

Rx Gold BCAA to jakby „anaboliczny materiał budowlany”,  z którego zbudujesz silną, twardą i beztłuszczową masę mięśniową.

Napisz opinię

Imię i nazwisko:

Opinia: Uwaga: HTML nie jest interpretowany!

Ocena: Zła           Dobra

Wpisz kod w polu poniżej:×
×
×
×

Darmowa dostawa

Na terenie całego kraju

30 dni na zwrot towaru

×

30 dni na zwrot towaru

Satysfakcja gwarantowana

Realizacja zamówenia w 24h

×

Realizacja zamówenia w 24h

Czas dostawy 1-2 dni

×