RX Gold Crea Impact Monohydrat Kreatyny - 300g

RX Gold Crea Impact Monohydrat Kreatyny - 300g

Liczba wyświetleń: 247
38.00PLN
Bez podatku: 30.89PLN
Produkt nie jest dostępny w żądanej ilości!
+ Darmowa dostawa Na terenie całego kraju
+ 30 dni na zwrot towaru Satysfakcja gwarantowana
+ Realizacja zamówenia w 24h Czas dostawy 1-2 dni

Rx Gold CREA IMPACT – kreatynowa formuła przedtreningowa o silnych właściwościach anabolicznych. Stymuluje wzrost siły i masy mięśni. Zwiększa wydolność i wytrzymałość ogólną organizmu, umożliwiając zwiększenie intensywności i efektywności wysiłku fizycznego, zarówno w odniesieniu do czasu treningu jak i obciążeń.

Crea Formula –  wspomaga wzrost siły i masy mięśniowej (działanie anaboliczne). Wpływa na przyśpieszenie regeneracji organizmu – poprzez poprawienie równowagi azotowej oraz opóźnienie rozpadu białek (działanie antykataboliczne). Magazynuje w komórkach mięśniowych bogate w energię grupy fosforanowe. Efektem stosowania jest szybki wzrost siły i masy mięśni.

Beta-alanina wspomaga organizm w trakcie intensywnych i długotrwałych wysiłków fizycznych, zarówno o charakterze tlenowym, jak i beztlenowym. Buforując działanie kwasu mlekowego w mięśniach, przeciwdziała uczuciu zmęczenia, umożliwiając wykonanie dłuższego i bardziej intensywnego treningu, co ma bardzo pozytywny wpływ na progresję wyników.

NO Formula – kompleks substancji uczestniczących w procesie syntezy w organizmie tlenku azotu (NO). Wspomaga i przyspiesza transport składników odżywczych, budulcowych i wzrostowych do komórek mięśniowych. Większy przepływ krwi (pompa mięśniowa) zwiększa możliwości treningowe, zarówno w odniesieniu do czasu trwania wysiłku fizycznego jak i stosowanych obciążeń.

Tauryna działa antykatabolicznie i anabolicznie – bierze udział w syntezie białek, transportując aminokwasy i składniki odżywcze do krwi, co ułatwia ich przyswajanie. Pobudza trzustkę do wytwarzania insuliny. Ogranicza wytwarzanie serotoniny wpływając na obniżenie poziomu zmęczenia.

Preparat wzmocniono elektrolitami (potas, sód, wapń, magnez). Elektrolity regulują nawodnienie organizmu, odpowiadają za równowagę kwasowo-zasadową oraz dobre funkcjonowanie nerwów i mięśni.

Zestaw witamin (wit.E, wit.C, wit.B6, wit.B12) wspomaga metabolizm białek, tłuszczów i węglowodanów

Efektem stosowania Rx Gold CREA IMPACT jest szybki wzrost siły i masy mięśniowej oraz wydolności ogólnej organizmu, zarówno w trakcie wysiłków o charakterze tlenowym jak i beztlenowym.

Napisz opinię

Imię i nazwisko:

Opinia: Uwaga: HTML nie jest interpretowany!

Ocena: Zła           Dobra

Wpisz kod w polu poniżej:×
×
×
×

Darmowa dostawa

Na terenie całego kraju

30 dni na zwrot towaru

×

30 dni na zwrot towaru

Satysfakcja gwarantowana

Realizacja zamówenia w 24h

×

Realizacja zamówenia w 24h

Czas dostawy 1-2 dni

×