ProBody TriCM PLUS 100% Natural Jabłczan Kreatyny - 400g

Liczba wyświetleń: 157
0.00PLN
Bez podatku: 0.00PLN
Produkt nie jest dostępny w żądanej ilości!
+ Darmowa dostawa Na terenie całego kraju
+ 30 dni na zwrot towaru Satysfakcja gwarantowana
+ Realizacja zamówenia w 24h Czas dostawy 1-2 dni

Pro Body TriCM PLUS 100% Natural to profesjonalny preparat kreatynowy polecany sportowcom, którym zależy na szybkim zwiększeniu możliwości wysiłkowych, wzroście siły i beztłuszczowej masy mięśniowej przy jednoczesnej poprawie jakości sylwetki. To doskonała propozycja dla osób, które stosowały kreatynę, a teraz szukają jej bardziej stabilnej i silniej działającej formy.

  • Jabłczan Kreatyny to wyjątkowo stabilna, odporna na kwaśne środowisko przewodu pokarmowego i bardzo dobrze rozpuszczalna forma kreatyny. Nie sprzyja gromadzeniu wody podskórnej, a jej stosowanie prowadzi do intensywniejszego wzrostu siły i masy mięśniowej, przy jednoczesnej poprawie jakości sylwetki.
  • Beta Alanina zwiększa zdolności wysiłkowe organizmu, zarówno w trakcie wysiłków o charakterze tlenowym jak i beztlenowym, opóźniając zmęczenie mięśni. Umożliwia to wykonanie bardziej intensywnych i efektywnych treningów.
  • Tauryna współdziała z insuliną – ważnym hormonem anabolicznym, który nasila transport kreatyny do komórek mięśniowych. Dodatkowo aminokwas ten reguluje gospodarkę wodno-elektrolitową, usprawnia pracę układów: krążenia i nerwowego oraz posiada potencjał antyoksydacyjny.
  • Bioperyna zwiększa wchłanialność składników. Organizm przyswaja szybciej i więcej składników spożywczych, zwiększając siłę i skuteczność działania Pro Body TriCM PLUS na organizm.

Napisz opinię

Imię i nazwisko:

Opinia: Uwaga: HTML nie jest interpretowany!

Ocena: Zła           Dobra

Wpisz kod w polu poniżej:×
×
×
×

Darmowa dostawa

Na terenie całego kraju

30 dni na zwrot towaru

×

30 dni na zwrot towaru

Satysfakcja gwarantowana

Realizacja zamówenia w 24h

×

Realizacja zamówenia w 24h

Czas dostawy 1-2 dni

×