ProBody Crea Plus Monohydrat Kreatyny - 400g

Liczba wyświetleń: 150
0.00PLN
Bez podatku: 0.00PLN
Produkt nie jest dostępny w żądanej ilości!
+ Darmowa dostawa Na terenie całego kraju
+ 30 dni na zwrot towaru Satysfakcja gwarantowana
+ Realizacja zamówenia w 24h Czas dostawy 1-2 dni

NIE ZAWIERA KONSERWANTÓW, BARWNIKÓW, SŁODZIKÓW, DODATKÓW SMAKOWYCH.

Pro Body CREA PLUS receptura opracowana przez ekspertów z ProBody USA Team. Stosowanie CREA PLUS przyniesie szybsze i bardziej spektakularne efekty niż stosowanie samego monohydratu kreatyny.

Monohydrat Kreatyny jest jedną z najsilniej działających substancji o działaniu anabolicznym, antykatabolicznym i ergogenicznym stosowanych w suplementacji sportowej. Wspomaga wzrost siły i masy mięśniowej (działanie anaboliczne). Wpływa na przyspieszenie regeneracji organizmu poprzez poprawienie równowagi azotowej oraz opóźnienie rozpadu białek (działanie antykataboliczne), magazynuje w komórkach mięśniowych bogate w energię grupy fosforanowe. Efektem stosowania kreatyny jest natychmiastowa poprawa wydolności organizmu, wzrost siły i masy mięśni.

Beta Alanina zwiększa zdolności wysiłkowe organizmu – zarówno w trakcie treningów o charakterze tlenowym jak i beztlenowym. Buforując kwas mlekowy opóźnia zmęczenie mięśni poddanych wysiłkowi. Umożliwia to wykonanie bardziej intensywnych i zarazem efektywnych treningów.

Tauryna współdziała z insuliną, ważnym hormonem anabolicznym, który nasila transport kreatyny do komórek mięśniowych. Dodatkowo aminokwas ten reguluje gospodarkę wodno-elektrolitową, usprawnia pracę układów krążenia i nerwowego oraz posiada potencjał antyoksydacyjny.

Piperyna ułatwia absorpcję składników. Wspomaga wydzielanie soków trawiennych, zwiększa szybkość i stopień przyswajania substancji odżywczych. Dzięki piperynie wzrasta efektywność stosowania CREA PLUS. Ponadto piperyna blokuje namnażanie się komórek tłuszczowych, co zmniejsza ryzyko wzrostu tkanki tłuszczowej.

Napisz opinię

Imię i nazwisko:

Opinia: Uwaga: HTML nie jest interpretowany!

Ocena: Zła           Dobra

Wpisz kod w polu poniżej:×
×
×
×

Darmowa dostawa

Na terenie całego kraju

30 dni na zwrot towaru

×

30 dni na zwrot towaru

Satysfakcja gwarantowana

Realizacja zamówenia w 24h

×

Realizacja zamówenia w 24h

Czas dostawy 1-2 dni

×