ProBody Stop Catabolism Aminokwasy Pre & Post-Workout - 400g

Liczba wyświetleń: 146
0.00PLN
Bez podatku: 0.00PLN
Produkt nie jest dostępny w żądanej ilości!
Dostępne opcje

* Smak:
+ Darmowa dostawa Na terenie całego kraju
+ 30 dni na zwrot towaru Satysfakcja gwarantowana
+ Realizacja zamówenia w 24h Czas dostawy 1-2 dni

ANTICATABOLIC & ANABOLIC FORMULA

Ciężki trening sportowy wprowadza organizm w stan kataboliczny. Włókna mięśniowe ulegają degradacji, spada wydolność energetyczna i wysiłkowa. Powstaje ujemny bilans azotowy (przewaga rozpadu białek nad ich odbudową). W stanie katabolizmu trudno o jakiekolwiek postępy treningowe.

STOP CATABOLISM to formuła około-treningowa o silnym działaniu antykatabolicznym i anabolicznym. Precyzyjnie dobrane składniki, tworząc dodatni bilans azotowy skutecznie hamują katabolizm włókien mięśniowych i stymulują proces syntezy białek.

STOP CATABOLISM nie tylko chroni mięśnie, ale zwiększając ich potencjał anaboliczny i regeneracyjny ułatwia wszechstronny rozwój i poprawę wyników sportowych. Colostrum wzmacnia układ immunologiczny.

  • skutecznie hamuje powysiłkowy katabolizm
  • pobudza i wzmacnia procesy anaboliczne
  • stymuluje syntezę białek mięśniowych
  • przywraca dodatni bilans azotowy
  • zwiększa dynamikę procesów regeneracyjnych
  • wzmacnia system immunologiczny

Glutamina jest najważniejszym aminokwasem budującym nasze mięśnie. Przy każdym intensywnym treningu organizm zużywa ok. 30-40g tego składnika. Do odbudowy straconej glutaminy zużywane są białka z mięśni, co powoduje utratę tkanki mięśniowej. Podawanie glutaminy, zarówno przed jak i po zakończeniu intensywnych zajęć treningowych pozwala na ochronę jej zasobów w organizmie i spowolnienie niekorzystnych procesów katabolicznych w tkance mięśniowej. Glutamina uważana jest również za aminokwas o dużych właściwościach anabolicznych. Wpływając na zwiększenie puli azotu nieorganicznego przyczynia się do poprawy tzw. bilansu azotowego co sprzyja procesowi przebudowy aminokwasów i wzmożonej syntezie białek. Niedobór glutaminy w organizmie powoduje spowolnienie przyrostu masy mięśniowej.

BCAA to komplet trzech aminokwasów o łańcuchach rozgałęzionych (leucyny, waliny i izoleucyny), które w suplementacji sportowej zajmują szczególne miejsce. BCAA poprzez wpływ na aktywność hormonów, enzymów oraz neuroprzekaźników powodują m.in. zahamowanie katabolizmu białek mięśniowych, zmniejszenie uczucia zmęczenia w trakcie wysiłku oraz przyspieszenie tempa regeneracji powysiłkowej. Odgrywają istotną rolę w procesach energetycznych, stymulują anabolizm białek, ułatwiają i przyspieszają redukcję tłuszczu. BCAA stanowią 35% wszystkich aminokwasów znajdujących się w mięśniach. W trakcie intensywnego wysiłku siłowego poziom BCAA we krwi ulega obniżeniu. Zjawisko to jest szczególnie nasilone u zawodników łączących trening siłowy z dietą o niskiej zawartości węglowodanów, ukierunkowaną na proces redukcji masy ciała.

Colostrum to przedmleczna substancja stworzona przez naturę dostarcza bardzo skondensowanej dawki czynników biologicznie aktywnych, które aktywują i regulują procesy odpornościowe, wzrostowe i naprawcze. Stymulują szybki i wszechstronny rozwój organizmu. W Colostrum wyodrębniono ponad 200 czynników niezbędnych do prawidłowego rozwoju organizmu oraz utrzymania zdrowia i osłony układu immunologicznego na właściwym poziomie.

Piperyna ułatwia absorpcję składników. Wspomaga wydzielanie soków trawiennych, zwiększa szybkość i stopień przyswajania substancji odżywczych. Dzięki piperynie wzrasta efektywność stosowania STOP CATABOLIZM. Ponadto piperyna blokuje namnażanie się komórek tłuszczowych, co zmniejsza ryzyko wzrostu tkanki tłuszczowej.

Napisz opinię

Imię i nazwisko:

Opinia: Uwaga: HTML nie jest interpretowany!

Ocena: Zła           Dobra

Wpisz kod w polu poniżej:×
×
×
×

Darmowa dostawa

Na terenie całego kraju

30 dni na zwrot towaru

×

30 dni na zwrot towaru

Satysfakcja gwarantowana

Realizacja zamówenia w 24h

×

Realizacja zamówenia w 24h

Czas dostawy 1-2 dni

×